Kas ir lauksaimniecības žogi?

Lauksaimniecībai paredzētā žoga galvenā īpašība ir tā izturība, jo visbiežāk tas tiek izmantots mājlopu iežogošanai. Šāda veida žogam vienmēr būs visaugstākās prasības. Tieši tādēļ mēs, kā šī žoga ražotājs, rūpīgi pārdomājam katru šāda žoga tipu. Katra žoga izmērs ir piemērots savai īpašai funkcijai. Kopumā mūsu piedāvājumā ir pieejami  vairāk kā 20 lauksaimniecības žogu veidi. Pateicoties savam īpašajam stiepļu pinuma veidam, lauksaimniecības žogs ir ļoti izturīgs pret stiepi, triecieniem un cita veida deformācijām.

Kad tiek novērtēti lauksaimniecības žogi, nepieciešams apdomāt, kādi dzīvnieki tiks iežogoti, kādi dzīvnieki reģionā ir visbiežāk sastopami, un kādiem mērķiem tiks izmantots žogs, jo doto parametru izpētes rezultātā var atrast sev piemērota augstuma un stingrības žogu.

Priekšrocības:

  • Lauksaimniecības žogi tiek izgatavoti no augstvērtīgas cinkotas metāla stieples, kas garantē, ka žogs nerūsēs
  • Žogu var montēt gan uz metāla, gan uz koka stabiem, kurus var izvietot ik pēc 3-4m. Stabus var nebetonēt, bet vienkārši iesist zemē, aptuveni 1m dziļumā.
  • Pārdošanā Žogu Fabrikas ražotais lauksaimniecības žoga veids nonāk kompaktos 50 vai 100 m ruļļos.

Visi augstāk minētie faktori lauksaimniecības žoga cenu padara par ļoti pieejamu un pieņemamu jebkuram klientu lokam.

Neesat vienaldzīgi izvēloties žogu, kura funkcija būs nodrošināt jūsu ābeļdārza, vai ganību norobežošanu. Dažos gadījumos (pie dzelzceļa vai automaģistrāļu iežogošanas) pareizi izvēlēts dotā žoga veids ir augsts drošības garants gan auto vadītājiem, gan dzīvniekiem.

Padomu vienmēr varat saņemt pie mūsu tirdzniecības speciālista Aivara Knevinska, telefona numurs 26666602, vai aivars@zogufabrika.lv.