Pītais žogs ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem žoga veidiem. Šāds žoga veids daudziem ir pazīstams jau sen un ir pieejams daudzu ražotāju izpildījumā

Pītā žoga cena vienmēr ir atkarīga no izmantotā metāla daudzuma. Tāpēc pievērsiet uzmanību 

  • stieples diametram;
  • ruļļa augstumam un garumam;
  • acs izmēram; 
  • stieples apstrādei.

Salīdzinot cenas pie dažādiem ražotājiem vai tirgotājiem, vienmēr pievērsiet uzmanību šiem faktoriem.  Ražotāji, lai piedāvātu zemāku vienas vienības cenu, mēdz ietaupīt uz materiāla daudzumu, kas pirmajā brīdī var ietekmēt jūsu izvēli. Tomēr, vēlreiz pārliecinieties, pirms veiciet galīgo izvēli par labu kādam no ražotājiem Nav ieteicams iegādāties žogu, kas ražots no necinkotas stieples; pēc pirmajām lietavām jūsu izvēlētais žogs sāks rūsēt, un visi jūsu ieguldījumi būs iztērēti lieki.

Jo lielāks acs izmērs, jo neizturīgāks pītais  žogs. Jo mazāks stieples diametrs, jo mazāka stieples lieces izturība. Kombinācijā abi šie faktori samazina žoga izturību vairākkārt. Tāds žogs kalpos jums ļoti īsu brīdi.

SIA Žogu Fabrika ražotais pītais žogs tiek veidots tikai no kvalitatīvas cinkotas tērauda stieples, kuru iepērk no pasaulē kvalitatīvākā metāla stiepļu ražotāja. Stieple ir cinkota vai cinkota un pārklāta ar PVC. Mūsu preču sortimentu un tehniskos datus variet apskatīt preču katalogā! 

Padomu vienmēr varat saņemt pie mūsu tirdzniecības speciālista Aivara Knevinska, telefona numurs 67214165 vai aivars@zogufabrika.lv.