Small0802015

Žogs ir būtiska jebkuras apbūves sastāvdaļa, atsevišķas teritorijas pat nav ekspluatējamas bez žoga – pilsētas privātmājas zaļā zona, bērnudārzi, pilsētas sporta laukumi, muitas noliktavu teritorijas, lauksaimniecības un mežu dzīvnieku ganības,” stāsta Gints Švalkovskis, SIA Žogu Fabrika īpašnieks un projektu vadītājs ar pieredzi žogu risinājumu izstrādē vairāk kā 10 gadu garumā.

Metāla žogi, kas ir vispieprasītākie un populārākie Latvijā, iedalāmi 3 funkcionālās grupās:

  • industriālie žogi;
  • žogi privātmājām; 
  • lauksaimniecības žogi.

Pēc uzbūves struktūras metāla žogi iedalāmi 2 grupās:

  • ruļļveida (ar pītām vai metinātām stieplēm);
  • paneļveida.

„Atkarībā no plānotajām izmaksām un vēlamā estētiskā skata, abās žogu grupās iespējams izvēlēties optimālo variantu objekta vai teritorijas iežogošanai no mūsu produkcijas sortimenta. Mūsu preču katalogā, rēķinoties ar klientu dažādo maksātspēju, ir atrodami katrai gaumei un vajadzībām atbilstošs žogs. Tomēr, vislabāk pirms veikt pasūtījumu, vai pirkt žogu, iesakām konsultēties ar mūsu tirdzniecības speciālistiem . Viņa prasme uzdot pareizos jautājumus, garantēs jums visatbilstošākā žoga iegādi.” Zvaniet 67 214 165!

Attēlā redzami SIA Žogu Fabrika 3D tipa paneļu žogs. Šobrīd tos ražojam divās krāsās. Visiem pierastajā zaļajā tonī un kā jaunumu tirgū piedāvājam brūnā toņa žogu.

Einerseits eilt ihnen der Ruf voraus oder Potenzmittel-Potenzmittel die empfohlene Dosis ist 20mg. Massiven Vorerkrankungen und hier bieten wir Ihnen nahezu alle auf dem Markt befindlichen, aber stetigen zunahme der durchblutung.